ANAFIN PROFI

On-line knihovna Anafin profi obsahuje právo pro s. r. o. a a. s., komentáře k občanskému zákoníku a zákonu o obchodních korporacích, dále účetní výkazy, firemní analýzy, a také nejpodrobnější komentář k insolvenčnímu zákonu v ČR. Je vhodná zejména pro finanční ředitele, kteří hodnotí uplynulé a vytvářejí plány pro další období. Účelně ji také využijí právníci. A vzhledem k záběru insolvenčního práva je vhodná i pro insolvenční správce nebo soudce.
Anafin profi obsahuje také účetní výkazy a firemní analýzy, které prověří
zdraví Vaší společnosti.

Více informací

CO VŠECHNO ZÍSKÁTE S ANAFIN PROFI

 • Právní dokumenty pro s. r. o. a a. s.
 • Komentáře k občanskému zákoníku a zákonu o obchodních korporacích
 • Firemní analýzy a účetní výkazy
 • Nejrozsáhlejší komentář k insolvenčnímu zákonu
Více informací
image01

A navíc ZÍSKÁTE

 • Právní předpisy s vyznačenými změnami
 • Systém vzdělávání pomocí on-line seminářů a videoseminářů
Více informací
image01

O tomto produktu


Chcete-li zjistit o on-line knihovně Anafin profi více, rozklikněte si níže umístěné odkazy, kde jsou její vlastnosti vysvětleny podrobněji.

 • AnaFin.cz

  Finanční řízení společnosti je náročná věc. Zorientovat se ve finančních výkazech určených akcionářům i managementu, umět použít správná data a metody pro získání přehledu o finančním zdraví firmy a umět výsledky správně interpretovat a aplikovat do praxe, to vše chce především praxi. Pokud se stane, že se firma dostane do finančních potíží, je třeba se umět vypořádat i s případnou insolvencí firmy.

  S on-line databází AnaFin.cz získáte v jednom okamžiku několik let praktických zkušeností. Vybrat si navíc můžete ze dvou modulů, abyste dostali přesně ty informace a v takové formě, které nejlépe dokážete využít a aplikovat v praxi.

 • Obsah

  Výkazy

  Potřebujete pomoci s účetní rozvahou, výsledovkou nebo cash flow? AnaFin.cz Vám pomůže vše vypočítat. Všechny potřebné formuláře si můžete stáhnout do svého počítače.   

  Firemní analýzy

  Jaké jsou nástroje hodnocení podniku? Potřebujete bonitní nebo bankrotní modely? Zajímá Vás tržní hodnota Vašeho podniku? AnaFin.cz Vám nabídne mnoho firemních analýz, které mohou pomoci zajistit finanční stabilitu společnosti.

  Insolvenční řízení

  AnaFin.cz obsahuje nejpodrobnější komentář k insolvenčnímu zákonu v ČR. Dozvíte se např., jak stanovit insolvenčního správce, zpřehlednit problematiku hlasovacího práva věřitelů nebo také jak na společné oddlužení manželů. 

Jaký modul vybrat?

Přehled modulů


* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Přejete si nás kontaktovat?


Input:

Váš požadavek:

Vyplňte prosím následující formulář, v brzké době Vás budeme kontaktovat za účelem sjednání multilicence, testování či zodpovězení Vašeho dotazu:

Multilicence

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Napište Váš dotaz
Vaše údaje